نرم افزار شهر هوشمند

خدمات شهر هوشمند

شارژبوک اولین و بهترین نرم افزار مدیریت آنلاین هزینه شهر هوشمند | خدمات شهر هوشمند

مدیریت شهر هوشمند

شهر هوشمند شهرهایی هستند که براساس صفر ویک و یا به معنی دیگر بر اساس فناوری اطلاعات ساخته میشوند و همه چیز انها کاملا به صورت مجازی و به صورت هوشمند اداره میشود  شهر هوشمند دارای چند معیار است از جمله :حکمروایی هوشمند *شهروند هوشمند *ساختمان هوشمند*محل زندگی هوشمند *اقتصاد هوشمند*حمل نقل هوشمند*انرژی هوشمند میباشد.

شهر هوشمند یک منطقه شهری است که از انواع مختلف فناوری های الکترونیکی برای جمع آوری اطلاعات استفاده میکند و سپس از این اطلاعات برای مدیریت کارها و خدمات استفاده میکند .امروزه شهر هوشمند به سرعت در حال گسترش هستند. مدیران شهری  از شبکه های با سرعت و کم هزینه برای برقراری ارتباط و بهبود زیر ساختها و راحتی و کیفیت زندگی ساکنین استفاده میکنند.

مدیریت شهر هوشمند

مدیریت ساختمان هوشمند در شهر هوشمند

امروزه یکی از موضوعات مهم در هر شهر هوشمندی کاهش هزینه ها وصرفه جویی در مصرف انرژی وراهکارهای جلوگیری از هدر رفت انرژی در صنعت ساختمان است مصرف انرژی برای گرمایش سرمایش و روشنایی و غیره و روبه پایان بودن منابع انرژی وتجدید ناپذیر بودن انها ضرورت استفاده از سیستمهای مدیریت مصرف انرژی در صنعت ساختمان را اشکار میکند .

امروزه نرم افزارهای بسیار زیادی برای کمک به مدیریت هزینه ساختمان و داشتن ساختمان هوشمند وجود دارد .برای داشتن خانه ای هوشمند باید از ابزارهای ارتباطی واینترنت کمک گرفت .مدیریت ساختمان هوشمند به معنای این است که با تعریف راهکار برای ساختمان بازدهی و عملکرد مناسبی با کمک تجهیزات فراهم کرد.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

تعمیر و نگهداری ساختمان در شهر هوشمند

از انجایی که نگهداری و تعمیرات ساختمان در طول عمر مفید ان بسیار تاثیر گذار است وسهم قابل توجهی از هزینهای ساختمان را شامل میشود سیستم هوشمند مدیریت ساختمان نقش مهمی در کاهش این هزینه ها دارد و سبب برگشت هزینه در زمان مناسب میشود به طور کلی وجود ساختمان های هوشمند در شهر های بزرگ و پر جمعیت و همچنین شهر های هوشمند بر تمامی نقاط ساختمان با کمترین هزینه انسانی کنترل دارد .

سیستم مدیریت هزینه ساختمان هوشمند در مصرف انرژی نقش بسیار بالایی دارد و با ارتباط هایی منطقی بین اجزای کلیدی ساختمان امکانات بسیاری دراختیار کاربران قرار میدهد .با مدیریت هوشمند باعث افزایش کارایی سیستم شده که از یک سو باعث کاهش هزینه ها و از سوی دیگر باعث شده که افراد کارهای خود را دقیق تر انجام دهند . از بیمارستانها گرفته تا دفتر کار منازل مدیریت هوشمند ساختمان امری مهم تلقی میشود . امروزه با فناوری های موجود هوشمند شدن راحت تر و در دسترس تر قرار گرفته است .

مدیریت هزینه ساختمان در شهر هوشمند

با افزایش جمعیت و افزایش درخواست  برای زندگی در شهرها و اپارتمان نشینی امری بدیهی شده است اپارتمان ها هزینه های مسکن را در شرایط کنونی کشور کاهش میدهد در این بین مدیریت ساختمان بسیاری از کارهای ساختمان را انجام میدهد و مسئولیت را از دوش ساکنین بر میدارد .مدیر ساختمان موظف است تصمیم های مجمع را اجرا کند و مدیریت هزینه و شارژ ساختمان را بر عهده دارد. مدیریت ساختمان وظایف بسیار زیادی را به عهده دارد مانند :محاسبه مقدار شارژ ماهانه،رسیدگی به اعتراض ساکنان و غیره امروزه نرم افزار ها کمک بسیار زیادی به مدیران ساختمان کرده و باعث راحت شدن کار انها میشوند .

نرم افزار مدیریت ساختمان هوشمند

امروزه در شهر هوشمند با پیشرفت تکنولوژی به جای مدیریت ساختمان به روش سنتی که قبلا بسیار سخت بوده  ازبرنامه های مدیریت شارژ ساختمان استفاده میشود این برنامه های مدیریت ساختمان که دارای رابط کاربری ساده میباشند و شما میتوانید در هر جایی که هستید به ان دسترسی داشته باشید . این نرم افزارها به شما اجازه میدهد با دانستن مبانی ابتدایی کار با کامپیوتر و بدون نیاز به دانش حسابداری از تمامی امکانات نرم افزار استفاده کنید.نرم افزارهای مدیریت و حسابداری ساختمان از طریق اینترنت میباشد و این به مدیران ساختمان کمک بسیار زیادی میکند تا علاوه بر به روز بودن به راحتی بتوانند تمام کارهای ساختمان را مدیریت کنند و ساکنان را از  میزان بدهی خود و پرداخت در موعد مقرر اگاه  کنند این نرم افزارها اکثرا به صورت رایگان در اختیار همه قرار میگیرد .

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

مزایای مدیریت هوشمند ساختمان

ساختمان های هوشمند نیازمند یک سیستم نرم افزاری مناسب است که همه چیز را به یک دیگر وصل کند تا این گونه بهینه سازی به حداکثر میزان خود برسد . زمانی که برنامه  مدیریتی ساختمان هوشمند به درستی انتخاب شود قابلیت بیشتری برای افزایش فضای خود برخوردار خواهید بود.

استفاده از این هوشمند سازی در خانه بیشتر سبب افزایش راحتی است . در ساختمان های بزرگ این هوشمند سازی باعث کم کردن هزینه هایی همچون برق ،آب و گاز خواهد شد .

مزایای مدیریت هوشمند ساختمان :امنیت و ایمنی بیشتر ، قابل دسترس بودن ،مصرف انرژی کمتر  ،دسترسی بیشتر و بهتر به امکانات موجود وغیره  شعار اصلی هوشمند سازی ساختمان مبتنی بر این است که فناوری در خدمت زندگی انسان باشد نه این که ما در خدمت فناوری به جرات میتوان گفت خانه هوشمند بهترین و هیجان انگیز ترین  تجربه ای است که مردم تا به حال از ارتباط با تکنولوژی لمس کرده اند .

همه چیز درباره ضرورت شهر هوشمند

درباره ضرورت مدیر ساختمان در مجتمع های مسکونی و شهر هوشمند چه می دانید؟ همان طور که می دانیم جوامع بشری فارغ از اندازه، تمدن، فرهنگ و یا حتی جمعیتی که دارد برای قانونمند کردن و نظم بخشیدن به اهداف و فعالیت ها به دو مشخصه مهم نیاز دارد. اول از همه قانون و دوم مدیری که بتواند قانون را برای همه به طور یکسان به اجرا درآورد. مسلماً تمامی بخش های جامعه به چنین مؤلفه هایی نیاز دارند و ساختمان های هوشمند  و آپارتمان های مسکونی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. زیرا این دسته از اماکن نمونه های کوچکی از جوامع انسانی به شمار می آیند که قرار است برای مدت زمان نامحدودی در کنار یکدیگر زندگی کنند. از این رو انتخاب مدیر ساختمان در میان افرادی که به عنوان مالکین در محل ساختمان سکونت دارند امری مهم و ضروری است.

چالش های مدیران ساختمان

شکی نیست انتخاب زندگی آپارتمان نشینی و وارد شدن به سبک مدرن تری از زندگی در کنار جذابیت هایی که دارد یک سری چالش های خاص خود را نیز با خود به همراه می آورد. چالش هایی که می تواند از بی نظمی برنامه های ساختمان آغاز شود و به دعوای بین همسایه ها و ندادن حق شارژ ساختمان ختم گردد. وجود چنین بی نظمی و مشکلاتی به نوبه خود نه تنها باعث دل‌زدگی ساکنین از همزیستی با سایر افراد می شود بلکه موجبات پیدایش مشکلات عدیده دیگر را نیز فراهم می آورد. خصوصاً اگر اختلاف سلیقه و فرهنگ ها نیز به چاشنی آن اضافه گردد.برای رفع چنین مشکلاتی و مدیریت ساختمان به فردی با کفایت و مدبر نیاز است تا با آشنایی با ضوابط و خط مشی های آپارتمان نشینی آسایش و آرامش را برای تمامی ساکنین ساختمان ایجاد نماید.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

معرفی بهترین اپلیکیشن مدیریت ساختمان

در رابطه با سامانه مدیریت آنلاین شارژ ساختمان شارژبوک به عنوان بهترین اپلیکیشن مدیریت ساختمان و کاربردهایی که این ابزار در جهت تسهیل و تسریع کارها برای هر فردی به عنوان مدیر ساختمان به ارمغان می آورد گفتنی های بسیاری است. به واقع این سامانه به عنوان شهر هوشمند در دنیای الکترونیکی راه اندازی شده تا با ارائه برنامه هایی همچون مدیریت آنلاین آپارتمان، مدیریت شارژ ساختمان، تمامی مدیران مجتمع های آپارتمانی را یاری کند تا بتوانند مدیریت ساختمان و تمامی امورات مربوط به آن را در بهترین و راحت ترین شکل ممکن انجام دهند. جالب است بدانید که در این سامانه هوشمند تمامی هزینه های مالکین یک ساختمان به صورت ماهیانه و منظم ثبت می شود. به علاوه آنکه با ارائه نرم افزار شارژ ساختمان رایگان، محاسبه پرداختی های هر ماه مربوط به مالکین را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

به واقع بهترین نرم افزار مدیریت ساختمان این امکان را برای مدیر آپارتمان ها فراهم می آورد تا بنا به نوع مجتمع مسکونی و شرایط و امکانات مربوط به آن، حفظ و نگهداری ساختمان به منظور جلوگیری از خرابی تمامی بخش های آن و نیز انجام امورات محوله آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

مدیریت هزینه ساختمان هوشمند

شهر هوشمند

خدمات شهر هوشمند

نرم افزار مدیریت شهر هوشمند

دلایل برتری شارژ بوک

امنیت بالا

امنیت بالا

امنیت شما اولویت ماست ، برای همین از بروزترین سرورها برای ذخیره‌ی اطلاعات شما استفاده میکنیم.

سریع و آسان

سریع و آسان

با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا، سرعت و آسانی شارژ بوک را لمس می کنید.

اپلیکیشن شارژ بوک

تجربه عالی

راحتی در استفاده از اپلیکیشن شارژبوک بهترین تجربه کاربری را برای شما فراهم می کند.

مطالب مرتبط

بهترین پیشنهاد ما برای شما!

با استفاده از اپلیکیشن شارژ بوک شما می‌توانید در هر لحظه از شبانه روز که اراده کنید به مدیریت ساختمان خود بپردازید، و یا اگر که مدیر نیستید، شارژ خود را پرداخت کنید.
نسخه ios اپلیکیشن شارژبوک
نسخه ios

اپلیکیشن شارژ بوک

اپلیکیشن حسابداری شارژبوک
نسخه اندورید اپلیکیشن شارژبوک
نسخه اندروید / Andriod

اپلیکیشن شارژ بوک

بهترین نرم افزار شهر هوشمند سال 99 کدام است ؟

اپلیکیشن مدیریت هزینه و شارژ ساختمان شارژبوک به عنوان بهترین و کاربردی ترین نرم افزار مدیریت ساختمان هوشمند شناخته می شود و مدیران و ساکنین ساختمان می توانند برای پرداخت آنلاین شارژ از آن استفاده نمایند .

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت ساختمان هوشمند چیست ؟

در این روش نوین مدیر ساختمان می تواند علاوه بر اینکه هزینه های مصرفی و دریافتی را مشخص نماید، دریافتی ها و پرداختی ها را نیز بررسی نمایند وگزارش دقیقی به ساکنین ارائه دهد به این ترتیب ساکنین از امور اجرایی ساختمان آگاهی دارند. از طرف دیگر محاسبه شارژ بر اساس متراژ، تعداد نفرات، تعداد پارکینگ و… محاسبه می شود و همین امر باعث افزایش رضایت ساکنین هر ساختمان می گردد.

چگونه می توان یک ساختمان را در شهر هوشمند مدیریت کرد ؟

برای شروع فرآیند هوشمندسازی ساختمان ابتدا نیاز به یک نرم افزار یا اپلیکیشن مدیریت ساختمان دارید خوشبختانه شارژبوک این امکان را به شما می دهد تا بتوانید هزینه های جاری ساختمان را مدیریت نمایید .