نرم افزار شهر هوشمند

خدمات شهر هوشمند

شارژبوک اولین و بهترین نرم افزار مدیریت آنلاین هزینه شهر هوشمند | خدمات شهر هوشمند

مدیریت شهر هوشمند

شهر هوشمند شهرهایی هستند که براساس صفر ویک و یا به معنی دیگر بر اساس فناوری اطلاعات ساخته میشوند و همه چیز انها کاملا به صورت مجازی و به صورت هوشمند اداره میشود  شهر هوشمند دارای چند معیار است از جمله :حکمروایی هوشمند *شهروند هوشمند *ساختمان هوشمند*محل زندگی هوشمند *اقتصاد هوشمند*حمل نقل هوشمند*انرژی هوشمند میباشد.

شهر هوشمند یک منطقه شهری است که از انواع مختلف فناوری های الکترونیکی برای جمع آوری اطلاعات استفاده میکند و سپس از این اطلاعات برای مدیریت کارها و خدمات استفاده میکند .امروزه شهر هوشمند به سرعت در حال گسترش هستند. مدیران شهری  از شبکه های با سرعت و کم هزینه برای برقراری ارتباط و بهبود زیر ساختها و راحتی و کیفیت زندگی ساکنین استفاده میکنند.

مدیریت شهر هوشمند

مدیریت ساختمان هوشمند در شهر هوشمند

امروزه یکی از موضوعات مهم در هر شهر هوشمندی کاهش هزینه ها وصرفه جویی در مصرف انرژی وراهکارهای جلوگیری از هدر رفت انرژی در صنعت ساختمان است مصرف انرژی برای گرمایش سرمایش و روشنایی و غیره و روبه پایان بودن منابع انرژی وتجدید ناپذیر بودن انها ضرورت استفاده از سیستمهای مدیریت مصرف انرژی در صنعت ساختمان را اشکار میکند .

امروزه نرم افزارهای بسیار زیادی برای کمک به مدیریت هزینه ساختمان و داشتن ساختمان هوشمند وجود دارد .برای داشتن خانه ای هوشمند باید از ابزارهای ارتباطی واینترنت کمک گرفت .مدیریت ساختمان هوشمند به معنای این است که با تعریف راهکار برای ساختمان بازدهی و عملکرد مناسبی با کمک تجهیزات فراهم کرد.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

تعمیر و نگهداری ساختمان در شهر هوشمند

از انجایی که نگهداری و تعمیرات ساختمان در طول عمر مفید ان بسیار تاثیر گذار است وسهم قابل توجهی از هزینهای ساختمان را شامل میشود سیستم هوشمند مدیریت ساختمان نقش مهمی در کاهش این هزینه ها دارد و سبب برگشت هزینه در زمان مناسب میشود به طور کلی وجود ساختمان های هوشمند در شهر های بزرگ و پر جمعیت و همچنین شهر های هوشمند بر تمامی نقاط ساختمان با کمترین هزینه انسانی کنترل دارد .

سیستم مدیریت هزینه ساختمان هوشمند در مصرف انرژی نقش بسیار بالایی دارد و با ارتباط هایی منطقی بین اجزای کلیدی ساختمان امکانات بسیاری دراختیار کاربران قرار میدهد .با مدیریت هوشمند باعث افزایش کارایی سیستم شده که از یک سو باعث کاهش هزینه ها و از سوی دیگر باعث شده که افراد کارهای خود را دقیق تر انجام دهند . از بیمارستانها گرفته تا دفتر کار منازل مدیریت هوشمند ساختمان امری مهم تلقی میشود . امروزه با فناوری های موجود هوشمند شدن راحت تر و در دسترس تر قرار گرفته است .

مدیریت هزینه ساختمان در شهر هوشمند

با افزایش جمعیت و افزایش درخواست  برای زندگی در شهرها و اپارتمان نشینی امری بدیهی شده است اپارتمان ها هزینه های مسکن را در شرایط کنونی کشور کاهش میدهد در این بین مدیریت ساختمان بسیاری از کارهای ساختمان را انجام میدهد و مسئولیت را از دوش ساکنین بر میدارد .مدیر ساختمان موظف است تصمیم های مجمع را اجرا کند و مدیریت هزینه و شارژ ساختمان را بر عهده دارد. مدیریت ساختمان وظایف بسیار زیادی را به عهده دارد مانند :محاسبه مقدار شارژ ماهانه،رسیدگی به اعتراض ساکنان و غیره امروزه نرم افزار ها کمک بسیار زیادی به مدیران ساختمان کرده و باعث راحت شدن کار انها میشوند .

نرم افزار مدیریت ساختمان هوشمند

امروزه در شهر هوشمند با پیشرفت تکنولوژی به جای مدیریت ساختمان به روش سنتی که قبلا بسیار سخت بوده  ازبرنامه های مدیریت شارژ ساختمان استفاده میشود این برنامه های مدیریت ساختمان که دارای رابط کاربری ساده میباشند و شما میتوانید در هر جایی که هستید به ان دسترسی داشته باشید . این نرم افزارها به شما اجازه میدهد با دانستن مبانی ابتدایی کار با کامپیوتر و بدون نیاز به دانش حسابداری از تمامی امکانات نرم افزار استفاده کنید.نرم افزارهای مدیریت و حسابداری ساختمان از طریق اینترنت میباشد و این به مدیران ساختمان کمک بسیار زیادی میکند تا علاوه بر به روز بودن به راحتی بتوانند تمام کارهای ساختمان را مدیریت کنند و ساکنان را از  میزان بدهی خود و پرداخت در موعد مقرر اگاه  کنند این نرم افزارها اکثرا به صورت رایگان در اختیار همه قرار میگیرد .

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

مزایای مدیریت هوشمند ساختمان

ساختمان های هوشمند نیازمند یک سیستم نرم افزاری مناسب است که همه چیز را به یک دیگر وصل کند تا این گونه بهینه سازی به حداکثر میزان خود برسد . زمانی که برنامه  مدیریتی ساختمان هوشمند به درستی انتخاب شود قابلیت بیشتری برای افزایش فضای خود برخوردار خواهید بود.

استفاده از این هوشمند سازی در خانه بیشتر سبب افزایش راحتی است . در ساختمان های بزرگ این هوشمند سازی باعث کم کردن هزینه هایی همچون برق ،آب و گاز خواهد شد .

مزایای مدیریت هوشمند ساختمان :امنیت و ایمنی بیشتر ، قابل دسترس بودن ،مصرف انرژی کمتر  ،دسترسی بیشتر و بهتر به امکانات موجود وغیره  شعار اصلی هوشمند سازی ساختمان مبتنی بر این است که فناوری در خدمت زندگی انسان باشد نه این که ما در خدمت فناوری به جرات میتوان گفت خانه هوشمند بهترین و هیجان انگیز ترین  تجربه ای است که مردم تا به حال از ارتباط با تکنولوژی لمس کرده اند .

همه چیز درباره ضرورت شهر هوشمند

درباره ضرورت مدیر ساختمان در مجتمع های مسکونی و شهر هوشمند چه می دانید؟ همان طور که می دانیم جوامع بشری فارغ از اندازه، تمدن، فرهنگ و یا حتی جمعیتی که دارد برای قانونمند کردن و نظم بخشیدن به اهداف و فعالیت ها به دو مشخصه مهم نیاز دارد. اول از همه قانون و دوم مدیری که بتواند قانون را برای همه به طور یکسان به اجرا درآورد. مسلماً تمامی بخش های جامعه به چنین مؤلفه هایی نیاز دارند و ساختمان های هوشمند  و آپارتمان های مسکونی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. زیرا این دسته از اماکن نمونه های کوچکی از جوامع انسانی به شمار می آیند که قرار است برای مدت زمان نامحدودی در کنار یکدیگر زندگی کنند. از این رو انتخاب مدیر ساختمان در میان افرادی که به عنوان مالکین در محل ساختمان سکونت دارند امری مهم و ضروری است.

چالش های مدیران ساختمان

شکی نیست انتخاب زندگی آپارتمان نشینی و وارد شدن به سبک مدرن تری از زندگی در کنار جذابیت هایی که دارد یک سری چالش های خاص خود را نیز با خود به همراه می آورد. چالش هایی که می تواند از بی نظمی برنامه های ساختمان آغاز شود و به دعوای بین همسایه ها و ندادن حق شارژ ساختمان ختم گردد. وجود چنین بی نظمی و مشکلاتی به نوبه خود نه تنها باعث دل‌زدگی ساکنین از همزیستی با سایر افراد می شود بلکه موجبات پیدایش مشکلات عدیده دیگر را نیز فراهم می آورد. خصوصاً اگر اختلاف سلیقه و فرهنگ ها نیز به چاشنی آن اضافه گردد.برای رفع چنین مشکلاتی و مدیریت ساختمان به فردی با کفایت و مدبر نیاز است تا با آشنایی با ضوابط و خط مشی های آپارتمان نشینی آسایش و آرامش را برای تمامی ساکنین ساختمان ایجاد نماید.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

معرفی بهترین اپلیکیشن مدیریت ساختمان

در رابطه با سامانه مدیریت آنلاین شارژ ساختمان شارژبوک به عنوان بهترین اپلیکیشن مدیریت ساختمان و کاربردهایی که این ابزار در جهت تسهیل و تسریع کارها برای هر فردی به عنوان مدیر ساختمان به ارمغان می آورد گفتنی های بسیاری است. به واقع این سامانه به عنوان شهر هوشمند در دنیای الکترونیکی راه اندازی شده تا با ارائه برنامه هایی همچون مدیریت آنلاین آپارتمان، مدیریت شارژ ساختمان، تمامی مدیران مجتمع های آپارتمانی را یاری کند تا بتوانند مدیریت ساختمان و تمامی امورات مربوط به آن را در بهترین و راحت ترین شکل ممکن انجام دهند. جالب است بدانید که در این سامانه هوشمند تمامی هزینه های مالکین یک ساختمان به صورت ماهیانه و منظم ثبت می شود. به علاوه آنکه با ارائه نرم افزار شارژ ساختمان رایگان، محاسبه پرداختی های هر ماه مربوط به مالکین را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

به واقع بهترین نرم افزار مدیریت ساختمان این امکان را برای مدیر آپارتمان ها فراهم می آورد تا بنا به نوع مجتمع مسکونی و شرایط و امکانات مربوط به آن، حفظ و نگهداری ساختمان به منظور جلوگیری از خرابی تمامی بخش های آن و نیز انجام امورات محوله آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

مدیریت هزینه ساختمان هوشمند

شهر هوشمند

خدمات شهر هوشمند

نرم افزار مدیریت شهر هوشمند

دلایل برتری شارژ بوک

امنیت بالا

امنیت بالا

امنیت شما اولویت ماست ، برای همین از بروزترین سرورها برای ذخیره‌ی اطلاعات شما استفاده میکنیم.

سریع و آسان

سریع و آسان

با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا، سرعت و آسانی شارژ بوک را لمس می کنید.

اپلیکیشن شارژ بوک

تجربه عالی

راحتی در استفاده از اپلیکیشن شارژبوک بهترین تجربه کاربری را برای شما فراهم می کند.

مطالب مرتبط

بهترین پیشنهاد ما برای شما!

با استفاده از اپلیکیشن شارژ بوک شما می‌توانید در هر لحظه از شبانه روز که اراده کنید به مدیریت ساختمان خود بپردازید، و یا اگر که مدیر نیستید، شارژ خود را پرداخت کنید.
نسخه ios اپلیکیشن شارژبوک
نسخه ios

اپلیکیشن شارژ بوک

اپلیکیشن حسابداری شارژبوک
نسخه اندورید اپلیکیشن شارژبوک
نسخه اندروید / Andriod

اپلیکیشن شارژ بوک

بهترین نرم افزار شهر هوشمند سال 99 کدام است ؟

اپلیکیشن مدیریت هزینه و شارژ ساختمان شارژبوک به عنوان بهترین و کاربردی ترین نرم افزار مدیریت ساختمان هوشمند شناخته می شود و مدیران و ساکنین ساختمان می توانند برای پرداخت آنلاین شارژ از آن استفاده نمایند .

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت ساختمان هوشمند چیست ؟

در این روش نوین مدیر ساختمان می تواند علاوه بر اینکه هزینه های مصرفی و دریافتی را مشخص نماید، دریافتی ها و پرداختی ها را نیز بررسی نمایند وگزارش دقیقی به ساکنین ارائه دهد به این ترتیب ساکنین از امور اجرایی ساختمان آگاهی دارند. از طرف دیگر محاسبه شارژ بر اساس متراژ، تعداد نفرات، تعداد پارکینگ و… محاسبه می شود و همین امر باعث افزایش رضایت ساکنین هر ساختمان می گردد.

چگونه می توان یک ساختمان را در شهر هوشمند مدیریت کرد ؟

برای شروع فرآیند هوشمندسازی ساختمان ابتدا نیاز به یک نرم افزار یا اپلیکیشن مدیریت ساختمان دارید خوشبختانه شارژبوک این امکان را به شما می دهد تا بتوانید هزینه های جاری ساختمان را مدیریت نمایید .

شارژبوک بهترین نرم افزار مدیریت ساختمان

مدیریت هزینه در ساختمان هوشمند

شارژبوک اولین و بهترین نرم افزار مدیریت آنلاین هزینه ساختمان هوشمند | نرم افزار ساختمان هوشمند

مدیریت ساختمان هوشمند

امروزه مدیریت هزینه در ساختمان هوشمند و مصرف بهینه با بهره برداری از امکانات رفاهی در ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی  از مهمترین ضروریات ساختمان هوشمند است.در حال حاضر مدیریت ساختمان های هوشمند که گاهی با عنوان اتوماسیون ساختمان نیز شناخته می شود، سیستمی مبتنی بر رایانه است.به این معنی که شما می توانید برای یک ساختمان دستیار دیجیتالی انتخاب نمایید و ساختمان هوشمند را مدیریت کنید. بدون آن که نیاز به کاغذ و قلم و ماشین حساب و… نیاز داشته باشید. اگر ساکن یک مجتمع هستید و میخواهید آن را به صورت هوشمند اداره نمایید در ادامه روش جدیدی در این باره شرح داده می شود.

بهترین نرم افزار مدیریت هزینه ساختمان

راهکارهای مدیریت هزینه ساختمان هوشمند

در تمامی مجتمع های مسکونی،اداری و تجاری یک سری هزینه های مشترکی وجود دارد که همه ساکنان موظفند سهم خود را در سر وقت پرداخت نمایند. به این هزینه های مشترک به اصطلاح شارژ گفته می شود . شخصی به عنوان مدیر ساختمان وظیفه حساب و کتاب شارژ و امور اجرایی ساختمان را برعهده دارد. مهمترین وظیفه مدیر ساختمان دریافت شارژ از هر واحد ساختمانی است . یکی از روش های مدیریت هزینه در ساختمان به صورت دستی و سنتی است.

به این صورت که مدیر ساختمان  به صورت دوره ای که از قبل تعین شده از ساکنین به صورت دستی که غالبا نقدی و یا کارت به کارت هزینه ها را از ساکنین دریافت می کند.اما در این روش با مشکلاتی همچون تاخیر در وصول ، نداشتن پول نقد ، نبودن گزارشات دقیق و مناسب و… وجود دارد .اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری راه های مدیریت هزینه ساختمان هوشمند بسیار هموار شده است که در ادامه به توضیح آن پرداخته می شود.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

روش جدید مدیریت هزینه ساختمان

با گسترش ساختمان سازی به شکل آپارتمان و آپارتمان نشینی مشکلاتی نیز رواج پیدا کرده است که یکی از مهمترین اصول فرهنگ آپارتمان نشینی پرداخت آنلاین شارژ ساختمان به موقع است.

معمولا در مدیریت ساختمان ها چالش هایی همچون شارژ ماهیانه، پرداخت قبوض ، نحوه ی پرداخت هزینه ها و … وجود دارد.که مدیریت چنین چالش هایی به روش سنتی کاری دشوار و وقت گیر است.

یکی از روش های قدیمی  پرداخت شارژ، تعیین یک مبلغ ثابت برای تمامی واحدهای یک ساختمان است . مشکل این شیوه این است که هزینه معین شده برای تمامی واحد ها و خانوارها یکسان است و همین موضوع سبب نارضایتی بسیاری از افراد یک ساختمان می شود. فرآیند اطلاع رسانی این هزینه ها به ساکنین ، وصول به موقع آن و همچنین ثبت و نگهداری حساب کتاب ها به طور حتمی یک مشکل اساسی برای هر ساختمانی است. از طرف دیگر اهالی و ساکنین هر واحد ساختمانی تمایل دارند بدانند مدیریت ساختمان و مدیریت هزینه های ساختمان هوشمند چگونه انجام می شود و هزینه های پرداختی صرف  چه کارهایی در ساختمان شده است.

اپلیکیشن مدیریت ساختمان هوشمند

برای رفع این چالش ها از اپلیکیشن و سامانه های محاسبه و مدیریت شارژ ساختمان استفاده نمایید و مدیریت هزینه در ساختمان هوشمند را به روش جدیدی انجام دهید.که از بهترین نمونه های آن اپلیکیشن مدیریت و محاسبه شارژ ساختمان شارژبوک است که برای ساکنین و مدیر ساختمان قابل استفاده است. اپلیکیشن شارژبوک امکاناتی دارد که به طور کلی سبب مدیریت هزینه های ساختمان هوشمند می گردد.شارژبوک این امکان را به مدیر ساختمان می دهد که شارژ هر واحد را طبق پارامترهای مورد نظر محاسبه نماید و واحد ها بتوانند سهم پرداختی خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

مزایای مدیریت ساختمان هوشمند

در این روش نوین مدیر ساختمان می تواند علاوه بر اینکه هزینه های مصرفی و دریافتی را مشخص نماید، دریافتی ها و پرداختی ها را نیز بررسی نمایند وگزارش دقیقی به ساکنین ارائه دهد به این ترتیب ساکنین از امور اجرایی ساختمان آگاهی دارند.

از طرف دیگر محاسبه شارژ بر اساس متراژ، تعداد نفرات، تعداد پارکینگ و… محاسبه می شود و همین امر باعث افزایش رضایت ساکنین هر ساختمان می گردد.

یکی از مزیت روش نوین پرداخت شارژ این است که ساکنین ساختمان می توانند به شیوه ی الکترونیکی شارژ خود را پرداخت نمایند و در زمان صرفه جوبب نمایند.

اپلیکیشن مدیریت هزینه در ساختمان هوشمند این امکان را به تمامی افراد می دهد که در هر لحظه و هر مکانی به مدیریت ساختمان بپردازند و فرآیند هایی همچون پرداخت شارژ و… را انجام دهند ، همچنین به امور ساختمانی در کنار نظم و راحتی سرعت بخشند.

تابلو اعلانات از دیگر مزیت های این روش مدیریتی است.که در آن ثبت رویداد ها ، زمان هماهنگی جلسات ، نظرسنجی و… قرار می گیرد.

از دیگر مزیت های این شیوه اطلاع رسانی از طریق پیامک است.اما اگر تعداد اهالی ساختمان زیاد بود و مدیر نخواهد پیامک ها را به صورت جداگانه ارسال نماید، میتواند از ارسال پیامک گروهی استفاده نماید.

همچنین رابط کاربری ساده باعث می شود حتی افرادی که از مدیریت کردن ساختمان فراری هستند برای استفاده از آن مشتاق شوند و به راحتی ارتباط برقرار کنند.

اگر مدیر ساختمان هستید و یا داوطلب امور اجرایی ساختمان به شما پیشنهاد می شود حتما از اپلیکیشن شارژبوک استفاده نمایید .

شارژبوک رسیدگی به امور ساختمان را برایتان آسان و لذت بخش کرده است و به راحتی میتوانید پرداخت شارژ هوشمند داشته باشید.

پیشرفت تکنولوژی در مدیریت ساختمان

امروزه پیشرفت تکنولوژی و دانش بشری نقش مبرهنی را بر دنیای اطرافمان گذاشته و به نوعی تمامی آنچه در جهان پیرامونمان وجود دارد را تحت تأثیرات خود قرار داده است. یقینا اداره کردن و مدیریت ساختمان هوشمند نیز از این قاعده مستثنی نیست. در مطالب پیشین ضمن تعریف مدیریت ساختمان هوشمند و تاریخچه آن، به ارائه این مطلب پرداختیم که زندگی در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی پیچیدگی های مختص به خود را دارد.

وجود مسائل و درگیری های میان مالکین، هزینه های مشترک، مشاعات زیاد همه و همه موجبات ناآرامی و بی امنیتی در ساختمان را به همراه داشت. همچنین بیان کردیم که وجود این‌چنین مواردی مستلزم این بود که واحدی در ساختمان جهت اداره کردن هرچه بهتر امورات ساختمان و حفظ امنیت و آسایش آن تحت عنوان مدیریت ساختمان ایجاد شود. بدون شک در تمامی ساختمان های مسکونی که بیش از سه مالک داشته باشد به بخشی همچون مدیریت ساختمان احتیاج دارد تا مالکین با خیال راحت بتوانند مسئولیت اداره کل ساختمان و رسیدگی به امورات را بر دوش وی بگذارند.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

مهم ترین ویژگی های نرم افزار مدیریت ساختمان شارژبوک

خبر خوب اینکه با توجه به تغییرات رویه مدیریت ساختمان در طول سال ها و تأثیرات شگرفی که پیشرفت تکنولوژی بشر بر روی آن داشته نرم افزار مدیریت ساختمان هوشمند شارژبوک تمامی امکانات مورد نیاز برای یک مدیریت خوب و سنجیده با بهترین شرایط ممکن را در اختیار مدیران قرار داده است. تنها کافی است این اپلیکیشن هوشمند را بر روی کامپیوتر یا موبایل خود نصب کرده و از طریق آن از تمامی مشاعات، مسائل و امورات مربوط به ساختمان مطلع شد. از دیگر ویژگی های این نرم افزار که می توان بر اساس آن مدیریت صحیح ساختمان را به اطلاع مدیران و سایر مالکین رساند به شرح زیر است:

ویژگی های اپلیکیشن هوشمند شارژبوک

سررسید هزینه ها: مدیریت ساختمان با استفاده از مدیریت آنلاین آپارتمان شارژبوک می تواند پس از پرداخت شارژ ساختمان و یا سایر هزینه ها، سر رسید مربوط به آن را از طریق اپلیکیشن مربوطه به برای اهالی آپارتمان ارسال نماید.

محاسبه شارژ: همانطور که می دانیم محاسبه شارژ ساختمان برعهده مدیریت ساختمان است. مدیران می توانند انجام این کار را به راحتی از طریق نرم افزار مدیریت شارژبوک انجام داده و هریک از اهالی ساختمان، آن را در پنل مربوط به خود مشاهده کنند.

پرداخت شارژ: هریک از مالکین آپارتمان ها می توانند به آسانی تنها با نصب اپلیکیشن مدیریت ساختمان شارژبوک شارژ مربوط به واحد خود را به صورت آنلاین پرداخت کرده بدون آنکه هیچگونه ترس و نگرانی از امنیت آن داشته باشند.

هشدارها و اعلان ها: ساختمان هوشمند شارژبوک با بهره مندی از آپشن هایی همچون یادآور لحظه ای تمامی اعلان های دوره ای مربوط به ساختمان را به اطلاع مالکین و مدیران می رساند.

تغییر مدیر: همچنین هر یک از مدیران ساختمان ها با استفاده از سامانه شارژبوک به عنوان بهترین مدیریت آنلاین آپارتمان می توانند مسئولیت و وظایف مربوط به مدیریت ساختمان خود را به فرد دیگری منتقل دهند. به ویژه آنکه از همین طریق نظر سایر مالکین را هم مطلع شوند.

گزارش گیری اپلیکیش شارژبوک

ارائه گزارش لحظه ای: سامانه شارژبوک با امکان ارائه گزارش لحظه ای به کاربران خود، باعث می شود تا تمامی مدیران ساختمان هر لحظه از وضعیت پرداختی های خود از قبیل موجودی صندوق ساختمان، هزینه های جاری و… مطلع شوند.

جریمه بابت دیرکرد: از دیگر ویژگی های اپلیکیشن مدیریت ساختمان شارژبوک این است که این اجازه را به مدیران ساختمان ها می دهد تا مهلت پرداخت شارژ ساختمان را برای هر یک از واحدها به طور جداگانه مشخص نمایند. به این ترتیب مدیران می توانند واحدهایی را که شارژ خود را در موعد مقرر پرداخت نکنند به صورت آنلاین جریمه کنند. این جریمه به صورت آنلاین برای مالکین ارسال می شود.

تابلوی اعلانات: از دیگر پارامترهای بسیار مهم طراحی شده در نرم افزار مدیریت ساختمان شارژبوک تابلوی اعلانات است. این برنامه که به مثابه پنل وب سایت در نرم افزار شارژبوک طراحی شده است به کاربران خود اعم از مدیریت ساختمان و اهالی آن این امکان را می دهد تا به صورت آنلاین و اینترنتی به طور روزمره در ارتباط باشند. این مزیت باعث می شود که دیگر تابلو اعلانات در بخش مدیریت ساختمان حذف شده به علاوه آنکه صرفه جویی بسیاری در مصرف کاغذ شود.

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

مدیریت هزینه ساختمان هوشمند

ساختمان هوشمند

سامانه ساختمان هوشمند

مدیریت ساختمان هوشمند

دلایل برتری شارژ بوک

امنیت بالا

امنیت بالا

امنیت شما اولویت ماست ، برای همین از بروزترین سرورها برای ذخیره‌ی اطلاعات شما استفاده میکنیم.

سریع و آسان

سریع و آسان

با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا، سرعت و آسانی شارژ بوک را لمس می کنید.

اپلیکیشن شارژ بوک

تجربه عالی

راحتی در استفاده از اپلیکیشن شارژبوک بهترین تجربه کاربری را برای شما فراهم می کند.

مطالب مرتبط

بهترین پیشنهاد ما برای شما!

با استفاده از اپلیکیشن شارژ بوک شما می‌توانید در هر لحظه از شبانه روز که اراده کنید به مدیریت ساختمان خود بپردازید، و یا اگر که مدیر نیستید، شارژ خود را پرداخت کنید.
نسخه ios اپلیکیشن شارژبوک
نسخه ios

اپلیکیشن شارژ بوک

اپلیکیشن حسابداری شارژبوک
نسخه اندورید اپلیکیشن شارژبوک
نسخه اندروید / Andriod

اپلیکیشن شارژ بوک

بهترین اپلیکیشن ساختمان هوشمند سال 99 کدام است ؟

اپلیکیشن مدیریت هزینه و شارژ ساختمان شارژبوک به عنوان بهترین و کاربردی ترین نرم افزار مدیریت ساختمان شناخته می شود و مدیران و ساکنین ساختمان می توانند برای پرداخت آنلاین شارژ از آن استفاده نمایند .

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت ساختمان هوشمند چیست ؟

در این روش نوین مدیر ساختمان می تواند علاوه بر اینکه هزینه های مصرفی و دریافتی را مشخص نماید، دریافتی ها و پرداختی ها را نیز بررسی نمایند وگزارش دقیقی به ساکنین ارائه دهد به این ترتیب ساکنین از امور اجرایی ساختمان آگاهی دارند. از طرف دیگر محاسبه شارژ بر اساس متراژ، تعداد نفرات، تعداد پارکینگ و… محاسبه می شود و همین امر باعث افزایش رضایت ساکنین هر ساختمان می گردد.

چگونه می توان یک ساختمان را هوشمند کرد ؟

برای شروع فرآیند هوشمندسازی ساختمان ابتدا نیاز به یک نرم افزار یا اپلیکیشن مدیریت ساختمان دارید خوشبختانه شارژبوک این امکان را به شما می دهد تا بتوانید هزینه های جاری ساختمان را مدیریت نمایید .