شارژبوک اولین و بهترین نرم افزار مدیریت آنلاین شارژ آپارتمان | نرم افزار مدیریت آپارتمان و ساختمان

تجربه‌ای جدید در مدیریت آپارتمان‎ها

مدیریت آنلاین شارژ آپارتمان

با وجود گذشت سال‌ها از آغاز آپارتمان‌نشینی، مردم هم‌چنان مشکلاتی در باب پرداخت هزینه‌های شارژ ساختمان دارند که گاهی این مشکلات کار را به جای باریک می‌کشانند. می‌توان گفت با وجود ازدیاد آپارتمان‌نشینی، هنوز هم افرادی وجود دارند که با قوانین این سبک زندگی آشنا نیستند. بعضی از افراد پرداخت شارژ را هزینه‌ای اضافی می‌دانند. شارژ ساختمان شامل هزینه‌هایی مثل نظافت ساختمان، پرداخت قبوض، تعمیرات و سایر هزینه‌ها که ساکنین باید به‌طور مشترک این هزینه‌ها را پرداخت کنند. می‌توان گفت، این مبلغ بسته به نوع مجتمع مسکونی متفاوت است. پرداخت شارژ، علاوه بر این که یک موضوع و عهد بین ساکنین آپارتمان محسوب می‎شود، به عنوان یک قانون نیز تلقی می‌شود و مدیر ساختمان در صورت مواجهه با پرداخت نکردن شارژ توسط یک واحد، می‌تواند به طور قانونی مشکل را حل کند. حال سوال اصلی اینجاست که مسئول یا مدیر ساختمان چگونه می‌تواند مسئله‌ی پرداخت شارژ ساکنین را مدیریت کند؟

مدیریت آنلاین شارژ آپارتمان

نحوه محاسبه و مدیریت شارژ آپارتمان

در بیشتر مواقع، مدیران آپارتمان‌ها هیچ راهی برای رفع مشکلات پیش آمده در باب پرداخت شارژ آپارتمان پیدا نمی‌کنند و پیش‌بینی آن‌ها درباره‌ی میزان مصرف ساکنان از امکانات ساختمان، ممکن است درست نباشد. شارژ ساختمان‌ها به روش‌های گوناگونی مثل شارژ واحدی، متری، متراژی، نفری و دیگر اقسام آن قابل محاسبه است. هدف اصلی این مدیریت باید ایجاد آرامش برای ساکنین ساختمان باشد. البته که مدیریت ساختمان امری وقت‌گیر است و انرژی بسیاری را از مدیران می‌گیرد. مدیر باید سعی کند تا با ایجاد شرایطی مناسب برای زندگی در ساختمان، افراد از پرداخت شارژ ماهانه‌ی خود احساس رضایت داشته باشند.

نقش مدیر در مدیریت ساختمان

یک مدیر خوب باید شرایط را طوری برقرار کند تا تعاملی موثر و رابطه‌ای خوب بین او و ساکنین مجتمع ایجاد شود. یکی از راهکارهای بسیار کارآمد و جدید برای مدیریت شارژ ساختمان‌ها، مدیریت آنلاین است. مدیریت آنلاین شارژ آپارتمان‌ها، مزایای زیادی در پی داشته که از جمله‌ی آن می‌توان به صرف وقت و انرژی کم‌تر برای رسیدگی به امور ساختمان اشاره کرد. در ادامه به بیان مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت آنلاین شارژ آپارتمان‎ها اشاره می‌کنیم.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

نگاهی بر مزایای مدیریت آنلاین شارژ ساختمان

همانطور که اشاره شد، یک مدیر خوب باید به دنبال راهی برای جلب رضایت ساکنین مجتمع و روشی کارآمد برای ایجاد رابطه‌ای خوب با ساکنین باشد. همکاری ساکنان با مدیر مجتمع نیز باعث پیشروی و بهبود مدیریت ساختمان خواهد شد. از جمله روش‌هایی که برای مدیریت شارژ ساختمان‌های مسکونی و دیگر ساختمان‌ها قابل بیان است و قبلا هم به آن اشاره شد، مدیریت شارژ آپارتمان به صورت آنلاین است. مدیریت هزینه‌های مختلف یک ساختمان، تخمین میزان شارژ پرداختی هر واحد و در نهایت دادن گزارش‌هایی در باب پرداخت شارژ و سایر هزینه‌های ساختمان به ساکنان، از مزایای مدیریت آنلاین ساختمان به وسیله‌ی سایت‌ها و دیگر ابزار مدیریتی میباشد.

از طریق مدیریت آنلاین شارژ و هزینه‎های دیگر آپارتمان، می‌توان مبحث پیچیده‌ی محاسبه‌ی شارژ ساختمان را خیلی ساده رفع و رجوع کرد. در واقع با این روش، محاسبه‌ی هزینه‌ها ساده‌تر خواهد شد. تقسیم هزینه‌ها به‌طور یکسان بین ساکنین ساختمان‌های مسکونی و آپارتمان‌ها، از مزایای استفاده از روش‌های آنلاین مدیریت آپارتمان است. با این روش، هزینه‌های گوناگون تصویب شده به وسیله‌ی شورای ساختمان به اطلاع ساکنان می‌رسد و جای هیچ‌گونه بحث و اعتراضی باقی نمی‌ماند. با رشد و توسعه‌ی تکنولوژی، ابزار گوناگونی در جهت مدیریت آنلاین شارژ آپارتمان‌ها، نظیر اپلیکیشن‌ها، سایت‌ها و نرم‌افزارهای گوناگون به وجود آمده که کار مدیریت هزینه ساختمان را بسیار آسان کرده‌اند.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

مزایای مدیریت هوشمند ساختمان

ساختمان های هوشمند نیازمند یک سیستم نرم افزاری مناسب است که همه چیز را به یک دیگر وصل کند تا این گونه بهینه سازی به حداکثر میزان خود برسد . زمانی که برنامه  مدیریتی ساختمان هوشمند به درستی انتخاب شود قابلیت بیشتری برای افزایش فضای خود برخوردار خواهید بود.

استفاده از این هوشمند سازی در خانه بیشتر سبب افزایش راحتی است . در ساختمان های بزرگ این هوشمند سازی باعث کم کردن هزینه هایی همچون برق ،آب و گاز خواهد شد .

مزایای مدیریت هوشمند ساختمان :امنیت و ایمنی بیشتر ، قابل دسترس بودن ،مصرف انرژی کمتر  ،دسترسی بیشتر و بهتر به امکانات موجود وغیره  شعار اصلی هوشمند سازی ساختمان مبتنی بر این است که فناوری در خدمت زندگی انسان باشد نه این که ما در خدمت فناوری به جرات میتوان گفت خانه هوشمند بهترین و هیجان انگیز ترین  تجربه ای است که مردم تا به حال از ارتباط با تکنولوژی لمس کرده اند .

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

بهترین اپلیکیشن‌ مدیریت شارژ ساختمان‌ها

همانطور که اشاره شد، از ابزار مفید و کارآمد برای مدیریت امور مربوط به آپارتمان‌ها به صورت آنلاین ،  استفاده از اپلیکیشن‌های مدیریت آپارتمان میباشد. به وسیله‎ی اپلیکیشن‎ مدیریت شارژ آپارتمان، بحث و گفت‌وگو بین اعضای ساختمان برای رسیدگی به هزینه‌ها و مشکلات موجود که در جلسات و شورای تشکیل شده بین اعضای ساختمان انجام می‌شود و تصمیمات گرفته شده در این جلسات مدیریتی، به ساکنین ساختمان که در این اپلیکیشن‌ها عضو هستند اطلاع‌رسانی می‎شود. تقسیم هزینه‌های گوناگون ساختمان، صرف وقت و انرژی کمتر در محاسبه‌ی شارژ ساختمان و .. مزایای دیگر این اپلیکیشن‎هاست که به آن‌ها اشاره شد.

اپلیکیشن مدیریت شارژ آپارتمان شارژبوک

اپلیکیشن شارژبوک، از جمله‌ ابزارهای کارآمد در مدیریت شارژ آپارتمان به شکل آنلاین است که مزایای گوناگونی را در بردارد. از جمله مزایای این اپلیکیشن، می‌توان به استفاده‌ی آسان از ابزار گوناگون تشکیل‌دهنده‌ی آن و هم‌خوانی با گوشی‎های ios و android، طراحی بسیار حرفه‌ای و دقیق اپلیکیشن شارژبوک و ایجاد پنل کاربری بی‌نقص برای متقاضیان و امکان شخصی‌‌سازی اپلیکیشن برای افراد، به طوری که بتوانند مختص نیاز خود از این اپلیکیشن استفاده کنند. استفاده از اپلیکیشن مدیریت آپارتمان شارژبوک، امکان مدیریت آنلاین ساختمان و پرداخت شارژ ساکنین را در هر ساعتی از شبانه روز فراهم می‌آورد.

استفاده‌ی راحت از این اپلیکیشن، سرعت و امنیت بالا و پشتیبانی فعال آن سبب برتری آن نسبت به دیگر اپ‌های مدیریتی آپارتمان‌ها می‌‌شود. از جمله امکانات اپلیکیشن شارژبوک در جهت مدیریت آنلاین شارژ آپارتمان‌، می‌توان به امکان ثبت متراژ و تعداد ساکنین هر واحد برای محاسبه‌ی دقیق و منصفانه‌ی شارژ پرداختی آن‎ها، طبقه‌بندی واحد‌ها در چند گروه، ثبت دریافتی‌های نقدی هر واحد، ارسال پیام رسید دریافت به صورت خودکار، واریز شارژ به حساب مدیر ساختمان به صورت آنلاین، ثبت بدهی‌های هر واحد، ارسال پیامک بدهی برای واحدها، پیوست تصویر فاکتور هزینه‌ها، نمودار هزینه‌های انجام شده و ریز گردش صندوق، اخبار و اطلاع‌‌رسانی وقایع و تصمیماتی که در جلسات مدیریتی آپارتمان گرفته شده، نظرسنجی برای بهبود اوضاع ساختمان و بسیاری از مزایای دیگر اشاره کرد.

مدیریت آنلاین شارژ آپارتمان

نرم افزار مدیریت هزینه آپارتمان

مدیریت شارژ آپارتمان هوشمند

سامانه مدیریت شارژ آپارتمان

حسابداری و مدیریت آنلاین ساختمان

دلایل برتری شارژ بوک

امنیت بالا

امنیت بالا

امنیت شما اولویت ماست ، برای همین از بروزترین سرورها برای ذخیره‌ی اطلاعات شما استفاده میکنیم.

سریع و آسان

سریع و آسان

با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا، سرعت و آسانی شارژ بوک را لمس می کنید.

اپلیکیشن شارژ بوک

تجربه عالی

راحتی در استفاده از اپلیکیشن شارژبوک بهترین تجربه کاربری را برای شما فراهم می کند.

مطالب مرتبط

بهترین پیشنهاد ما برای شما!

با استفاده از اپلیکیشن شارژ بوک شما می‌توانید در هر لحظه از شبانه روز که اراده کنید به مدیریت ساختمان خود بپردازید، و یا اگر که مدیر نیستید، شارژ خود را پرداخت کنید.
نسخه ios اپلیکیشن شارژبوک
نسخه ios

اپلیکیشن شارژ بوک

اپلیکیشن حسابداری شارژبوک
نسخه اندورید اپلیکیشن شارژبوک
نسخه اندروید / Andriod

اپلیکیشن شارژ بوک

بهترین نرم افزار مدیریت آپارتمان سال 99 کدام است ؟

اپلیکیشن مدیریت هزینه و شارژ آپارتمان شارژبوک به عنوان بهترین و کاربردی ترین نرم افزار مدیریت ساختمان هوشمند شناخته می شود و مدیران و ساکنین ساختمان می توانند برای پرداخت آنلاین شارژ از آن استفاده نمایند .

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت آپارتمان هوشمند چیست ؟

در این روش نوین مدیر ساختمان می تواند علاوه بر اینکه هزینه های مصرفی و دریافتی را مشخص نماید، دریافتی ها و پرداختی ها را نیز بررسی نمایند وگزارش دقیقی به ساکنین ارائه دهد به این ترتیب ساکنین از امور اجرایی ساختمان آگاهی دارند. از طرف دیگر محاسبه شارژ بر اساس متراژ، تعداد نفرات، تعداد پارکینگ و… محاسبه می شود و همین امر باعث افزایش رضایت ساکنین هر ساختمان می گردد.

چگونه می توان یک آپارتمان را در شهر هوشمند مدیریت کرد ؟

برای شروع فرآیند هوشمندسازی ساختمان ابتدا نیاز به یک نرم افزار یا اپلیکیشن مدیریت ساختمان دارید خوشبختانه شارژبوک این امکان را به شما می دهد تا بتوانید هزینه های جاری ساختمان را مدیریت نمایید .