شارژبوک اولین و بهترین نرم افزار مدیریت آنلاین هزینه ساختمان هوشمند | نرم افزار ساختمان هوشمند

مدیریت ساختمان هوشمند

امروزه مدیریت هزینه در ساختمان هوشمند و مصرف بهینه با بهره برداری از امکانات رفاهی در ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی  از مهمترین ضروریات ساختمان هوشمند است.در حال حاضر مدیریت ساختمان های هوشمند که گاهی با عنوان اتوماسیون ساختمان نیز شناخته می شود، سیستمی مبتنی بر رایانه است.به این معنی که شما می توانید برای یک ساختمان دستیار دیجیتالی انتخاب نمایید و ساختمان هوشمند را مدیریت کنید. بدون آن که نیاز به کاغذ و قلم و ماشین حساب و… نیاز داشته باشید. اگر ساکن یک مجتمع هستید و میخواهید آن را به صورت هوشمند اداره نمایید در ادامه روش جدیدی در این باره شرح داده می شود.

بهترین نرم افزار مدیریت هزینه ساختمان

راهکارهای مدیریت هزینه ساختمان هوشمند

در تمامی مجتمع های مسکونی،اداری و تجاری یک سری هزینه های مشترکی وجود دارد که همه ساکنان موظفند سهم خود را در سر وقت پرداخت نمایند. به این هزینه های مشترک به اصطلاح شارژ گفته می شود . شخصی به عنوان مدیر ساختمان وظیفه حساب و کتاب شارژ و امور اجرایی ساختمان را برعهده دارد. مهمترین وظیفه مدیر ساختمان دریافت شارژ از هر واحد ساختمانی است . یکی از روش های مدیریت هزینه در ساختمان به صورت دستی و سنتی است.

به این صورت که مدیر ساختمان  به صورت دوره ای که از قبل تعین شده از ساکنین به صورت دستی که غالبا نقدی و یا کارت به کارت هزینه ها را از ساکنین دریافت می کند.اما در این روش با مشکلاتی همچون تاخیر در وصول ، نداشتن پول نقد ، نبودن گزارشات دقیق و مناسب و… وجود دارد .اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری راه های مدیریت هزینه ساختمان هوشمند بسیار هموار شده است که در ادامه به توضیح آن پرداخته می شود.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

روش جدید مدیریت هزینه ساختمان

با گسترش ساختمان سازی به شکل آپارتمان و آپارتمان نشینی مشکلاتی نیز رواج پیدا کرده است که یکی از مهمترین اصول فرهنگ آپارتمان نشینی پرداخت آنلاین شارژ ساختمان به موقع است.

معمولا در مدیریت ساختمان ها چالش هایی همچون شارژ ماهیانه، پرداخت قبوض ، نحوه ی پرداخت هزینه ها و … وجود دارد.که مدیریت چنین چالش هایی به روش سنتی کاری دشوار و وقت گیر است.

یکی از روش های قدیمی  پرداخت شارژ، تعیین یک مبلغ ثابت برای تمامی واحدهای یک ساختمان است . مشکل این شیوه این است که هزینه معین شده برای تمامی واحد ها و خانوارها یکسان است و همین موضوع سبب نارضایتی بسیاری از افراد یک ساختمان می شود. فرآیند اطلاع رسانی این هزینه ها به ساکنین ، وصول به موقع آن و همچنین ثبت و نگهداری حساب کتاب ها به طور حتمی یک مشکل اساسی برای هر ساختمانی است. از طرف دیگر اهالی و ساکنین هر واحد ساختمانی تمایل دارند بدانند مدیریت ساختمان و مدیریت هزینه های ساختمان هوشمند چگونه انجام می شود و هزینه های پرداختی صرف  چه کارهایی در ساختمان شده است.

اپلیکیشن مدیریت ساختمان هوشمند

برای رفع این چالش ها از اپلیکیشن و سامانه های محاسبه و مدیریت شارژ ساختمان استفاده نمایید و مدیریت هزینه در ساختمان هوشمند را به روش جدیدی انجام دهید.که از بهترین نمونه های آن اپلیکیشن مدیریت و محاسبه شارژ ساختمان شارژبوک است که برای ساکنین و مدیر ساختمان قابل استفاده است. اپلیکیشن شارژبوک امکاناتی دارد که به طور کلی سبب مدیریت هزینه های ساختمان هوشمند می گردد.شارژبوک این امکان را به مدیر ساختمان می دهد که شارژ هر واحد را طبق پارامترهای مورد نظر محاسبه نماید و واحد ها بتوانند سهم پرداختی خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

مزایای مدیریت ساختمان هوشمند

در این روش نوین مدیر ساختمان می تواند علاوه بر اینکه هزینه های مصرفی و دریافتی را مشخص نماید، دریافتی ها و پرداختی ها را نیز بررسی نمایند وگزارش دقیقی به ساکنین ارائه دهد به این ترتیب ساکنین از امور اجرایی ساختمان آگاهی دارند.

از طرف دیگر محاسبه شارژ بر اساس متراژ، تعداد نفرات، تعداد پارکینگ و… محاسبه می شود و همین امر باعث افزایش رضایت ساکنین هر ساختمان می گردد.

یکی از مزیت روش نوین پرداخت شارژ این است که ساکنین ساختمان می توانند به شیوه ی الکترونیکی شارژ خود را پرداخت نمایند و در زمان صرفه جوبب نمایند.

اپلیکیشن مدیریت هزینه در ساختمان هوشمند این امکان را به تمامی افراد می دهد که در هر لحظه و هر مکانی به مدیریت ساختمان بپردازند و فرآیند هایی همچون پرداخت شارژ و… را انجام دهند ، همچنین به امور ساختمانی در کنار نظم و راحتی سرعت بخشند.

تابلو اعلانات از دیگر مزیت های این روش مدیریتی است.که در آن ثبت رویداد ها ، زمان هماهنگی جلسات ، نظرسنجی و… قرار می گیرد.

از دیگر مزیت های این شیوه اطلاع رسانی از طریق پیامک است.اما اگر تعداد اهالی ساختمان زیاد بود و مدیر نخواهد پیامک ها را به صورت جداگانه ارسال نماید، میتواند از ارسال پیامک گروهی استفاده نماید.

همچنین رابط کاربری ساده باعث می شود حتی افرادی که از مدیریت کردن ساختمان فراری هستند برای استفاده از آن مشتاق شوند و به راحتی ارتباط برقرار کنند.

اگر مدیر ساختمان هستید و یا داوطلب امور اجرایی ساختمان به شما پیشنهاد می شود حتما از اپلیکیشن شارژبوک استفاده نمایید .

شارژبوک رسیدگی به امور ساختمان را برایتان آسان و لذت بخش کرده است و به راحتی میتوانید پرداخت شارژ هوشمند داشته باشید.

پیشرفت تکنولوژی در مدیریت ساختمان

امروزه پیشرفت تکنولوژی و دانش بشری نقش مبرهنی را بر دنیای اطرافمان گذاشته و به نوعی تمامی آنچه در جهان پیرامونمان وجود دارد را تحت تأثیرات خود قرار داده است. یقینا اداره کردن و مدیریت ساختمان هوشمند نیز از این قاعده مستثنی نیست. در مطالب پیشین ضمن تعریف مدیریت ساختمان هوشمند و تاریخچه آن، به ارائه این مطلب پرداختیم که زندگی در آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی پیچیدگی های مختص به خود را دارد.

وجود مسائل و درگیری های میان مالکین، هزینه های مشترک، مشاعات زیاد همه و همه موجبات ناآرامی و بی امنیتی در ساختمان را به همراه داشت. همچنین بیان کردیم که وجود این‌چنین مواردی مستلزم این بود که واحدی در ساختمان جهت اداره کردن هرچه بهتر امورات ساختمان و حفظ امنیت و آسایش آن تحت عنوان مدیریت ساختمان ایجاد شود. بدون شک در تمامی ساختمان های مسکونی که بیش از سه مالک داشته باشد به بخشی همچون مدیریت ساختمان احتیاج دارد تا مالکین با خیال راحت بتوانند مسئولیت اداره کل ساختمان و رسیدگی به امورات را بر دوش وی بگذارند.

اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

مهم ترین ویژگی های نرم افزار مدیریت ساختمان شارژبوک

خبر خوب اینکه با توجه به تغییرات رویه مدیریت ساختمان در طول سال ها و تأثیرات شگرفی که پیشرفت تکنولوژی بشر بر روی آن داشته نرم افزار مدیریت ساختمان هوشمند شارژبوک تمامی امکانات مورد نیاز برای یک مدیریت خوب و سنجیده با بهترین شرایط ممکن را در اختیار مدیران قرار داده است. تنها کافی است این اپلیکیشن هوشمند را بر روی کامپیوتر یا موبایل خود نصب کرده و از طریق آن از تمامی مشاعات، مسائل و امورات مربوط به ساختمان مطلع شد. از دیگر ویژگی های این نرم افزار که می توان بر اساس آن مدیریت صحیح ساختمان را به اطلاع مدیران و سایر مالکین رساند به شرح زیر است:

ویژگی های اپلیکیشن هوشمند شارژبوک

سررسید هزینه ها: مدیریت ساختمان با استفاده از مدیریت آنلاین آپارتمان شارژبوک می تواند پس از پرداخت شارژ ساختمان و یا سایر هزینه ها، سر رسید مربوط به آن را از طریق اپلیکیشن مربوطه به برای اهالی آپارتمان ارسال نماید.

محاسبه شارژ: همانطور که می دانیم محاسبه شارژ ساختمان برعهده مدیریت ساختمان است. مدیران می توانند انجام این کار را به راحتی از طریق نرم افزار مدیریت شارژبوک انجام داده و هریک از اهالی ساختمان، آن را در پنل مربوط به خود مشاهده کنند.

پرداخت شارژ: هریک از مالکین آپارتمان ها می توانند به آسانی تنها با نصب اپلیکیشن مدیریت ساختمان شارژبوک شارژ مربوط به واحد خود را به صورت آنلاین پرداخت کرده بدون آنکه هیچگونه ترس و نگرانی از امنیت آن داشته باشند.

هشدارها و اعلان ها: ساختمان هوشمند شارژبوک با بهره مندی از آپشن هایی همچون یادآور لحظه ای تمامی اعلان های دوره ای مربوط به ساختمان را به اطلاع مالکین و مدیران می رساند.

تغییر مدیر: همچنین هر یک از مدیران ساختمان ها با استفاده از سامانه شارژبوک به عنوان بهترین مدیریت آنلاین آپارتمان می توانند مسئولیت و وظایف مربوط به مدیریت ساختمان خود را به فرد دیگری منتقل دهند. به ویژه آنکه از همین طریق نظر سایر مالکین را هم مطلع شوند.

گزارش گیری اپلیکیش شارژبوک

ارائه گزارش لحظه ای: سامانه شارژبوک با امکان ارائه گزارش لحظه ای به کاربران خود، باعث می شود تا تمامی مدیران ساختمان هر لحظه از وضعیت پرداختی های خود از قبیل موجودی صندوق ساختمان، هزینه های جاری و… مطلع شوند.

جریمه بابت دیرکرد: از دیگر ویژگی های اپلیکیشن مدیریت ساختمان شارژبوک این است که این اجازه را به مدیران ساختمان ها می دهد تا مهلت پرداخت شارژ ساختمان را برای هر یک از واحدها به طور جداگانه مشخص نمایند. به این ترتیب مدیران می توانند واحدهایی را که شارژ خود را در موعد مقرر پرداخت نکنند به صورت آنلاین جریمه کنند. این جریمه به صورت آنلاین برای مالکین ارسال می شود.

تابلوی اعلانات: از دیگر پارامترهای بسیار مهم طراحی شده در نرم افزار مدیریت ساختمان شارژبوک تابلوی اعلانات است. این برنامه که به مثابه پنل وب سایت در نرم افزار شارژبوک طراحی شده است به کاربران خود اعم از مدیریت ساختمان و اهالی آن این امکان را می دهد تا به صورت آنلاین و اینترنتی به طور روزمره در ارتباط باشند. این مزیت باعث می شود که دیگر تابلو اعلانات در بخش مدیریت ساختمان حذف شده به علاوه آنکه صرفه جویی بسیاری در مصرف کاغذ شود.

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

مدیریت هزینه ساختمان هوشمند

ساختمان هوشمند

سامانه ساختمان هوشمند

مدیریت ساختمان هوشمند

دلایل برتری شارژ بوک

امنیت بالا

امنیت بالا

امنیت شما اولویت ماست ، برای همین از بروزترین سرورها برای ذخیره‌ی اطلاعات شما استفاده میکنیم.

سریع و آسان

سریع و آسان

با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا، سرعت و آسانی شارژ بوک را لمس می کنید.

اپلیکیشن شارژ بوک

تجربه عالی

راحتی در استفاده از اپلیکیشن شارژبوک بهترین تجربه کاربری را برای شما فراهم می کند.

مطالب مرتبط

بهترین پیشنهاد ما برای شما!

با استفاده از اپلیکیشن شارژ بوک شما می‌توانید در هر لحظه از شبانه روز که اراده کنید به مدیریت ساختمان خود بپردازید، و یا اگر که مدیر نیستید، شارژ خود را پرداخت کنید.
نسخه ios اپلیکیشن شارژبوک
نسخه ios

اپلیکیشن شارژ بوک

اپلیکیشن حسابداری شارژبوک
نسخه اندورید اپلیکیشن شارژبوک
نسخه اندروید / Andriod

اپلیکیشن شارژ بوک

بهترین اپلیکیشن ساختمان هوشمند سال 99 کدام است ؟

اپلیکیشن مدیریت هزینه و شارژ ساختمان شارژبوک به عنوان بهترین و کاربردی ترین نرم افزار مدیریت ساختمان شناخته می شود و مدیران و ساکنین ساختمان می توانند برای پرداخت آنلاین شارژ از آن استفاده نمایند .

مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت ساختمان هوشمند چیست ؟

در این روش نوین مدیر ساختمان می تواند علاوه بر اینکه هزینه های مصرفی و دریافتی را مشخص نماید، دریافتی ها و پرداختی ها را نیز بررسی نمایند وگزارش دقیقی به ساکنین ارائه دهد به این ترتیب ساکنین از امور اجرایی ساختمان آگاهی دارند. از طرف دیگر محاسبه شارژ بر اساس متراژ، تعداد نفرات، تعداد پارکینگ و… محاسبه می شود و همین امر باعث افزایش رضایت ساکنین هر ساختمان می گردد.

چگونه می توان یک ساختمان را هوشمند کرد ؟

برای شروع فرآیند هوشمندسازی ساختمان ابتدا نیاز به یک نرم افزار یا اپلیکیشن مدیریت ساختمان دارید خوشبختانه شارژبوک این امکان را به شما می دهد تا بتوانید هزینه های جاری ساختمان را مدیریت نمایید .