شارژبوک اپلیکیشن و سامانه مدیریت هوشمند ساختمان | مدیریت ساختمان هوشمند

دلایل برتری شارژ بوک

امنیت بالا

امنیت بالا

امنیت شما اولویت ماست ، برای همین از بروزترین سرورها برای ذخیره‌ی اطلاعات شما استفاده میکنیم.

سریع و آسان

سریع و آسان

با استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا، سرعت و آسانی شارژ بوک را لمس می کنید.

اپلیکیشن شارژ بوک

تجربه عالی

راحتی در استفاده از اپلیکیشن شارژبوک بهترین تجربه کاربری را برای شما فراهم می کند.

مطالب مرتبط

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان چیست؟

 سیستم مدیریت هوشمند ساختمان مجموعه فعالیت هایی است که باعث بهبود و تسریع روند امور مرتبط با ساختمان می شود. به بیان دیگر، هوشمندسازی ساختمان یکی از راه های بهتر و آسان تر مدیریت کردن ساختمان، ضمن کاهش خطاهای انسانی است.

مدیریت هوشمند ساختمان شامل بخش های متفاوتی است؛ ما در این مقاله قصد داریم به مدیریت هوشمند شارژ ساختمان بپردازیم.

یکی از مسائل مهم و وقت گیر در حوزه رسیدگی به ساختمان مسکونی یا اداری، مدیریت شارژ و سایر حساب و کتاب ها است. اگر تا به حال مدیر ساختمان بوده اید، احتمالاً می دانید که به دلیل تعداد زیاد واحدها، محاسبه هزینه ها یا جمع آوری شارژ و … کاری پیچیده و زمان بر است و وای بر آن روز که در حساب ها خطایی رخ داده باشد و بخواهید به تک تک ساکنین علت آن را توضیح دهید!

مدیریت هوشمند ساختمان

اپلیکیشن مدیریت هوشمند شارژ ساختمان

مزایای اپلیکیشن شارژبوک

 1. سرعت و آسانی در استفاده از اپلیکیشن شارژ بوک
 2. دارای دو نسخه ios و android
 3. با استفاده از سامانه مدیریت شارژ ساختمان، به راحتی می ­توانید شارژ ساختمان را محاسبه و به ساکنین اعلام کنید.
 4. مدیر ساختمان می ­تواند در نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان، هزینه­ های ساختمان را با الحاق فاکتور ثبت نماید.
 5. گزارش صورت حساب واحدها، گردش اشخاص و واحدهای بدهکار در سامانه شارژ بوک قابل مشاهده ­اند.
 6. می ­توانید با استفاده از اپلیکیشن مدیریت شارژ ساختمان، شارژهای ماهانه و میزان بدهکاری واحدها را از طریق پیامک اطلاع رسانی کنید.
 7. ساکنین ساختمان می ­توانند در تاریخ مشخص و به طور واضح از ریز هزینه ­های ساختمان مطلع شوند.
 8. ساکنین ساختمان می ­توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی اپلیکیشن شارژ ساختمان سهم شارژ خود را آنلاین پرداخت کنند.
 9. ساکنین ساختماندر لحظه و هر مکانی می ­توانند از رویدادهای ساختمان مطلع شوند.
 10. تمامی واریزی و برداشت ­های انجام شده از صندوق ساختمان در نرم افزار مدیریت شارژ قابل مشاهده هستند.
 11. حضور تیم پشتیبانی شارژ بوک برای پاسخگویی به مشکلات شما در تمام ایام هفته
اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

سایر روش های هوشمند سازی ساختمان

آشنایی بیشتر با مفهوم BMS

سیستم مدیریت ساختمان به مجموعه سخت افزارها و نرم افزارهایی اطلاق مي شود که به منظور مانيتورینگ و کنترل یکپارچه قسمت های مهم و حياتی ساختمان، نمایش خروجی های مناسب را برای کاربر امکان پذیر می کند. قسمت های مختلف تحت کنترلِ سیستم مدیریت هوشمند ساختمان، شامل تاسیسات مکانیکی و سیستم تهویه مطبوع و تجهیزات روشنایی، ایمنی، آتش نشانی، تنظیم دسترسی و تامین برق اضطراری است.

مزایای به کارگیری سیستم های BMS

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان باعث صرفه جویی در زمان و هزینه نیروی انسانی و مصارف انرژی، کاهش هزینه های انرژی، کاهش خطاپذیری و افزایش اثربخشی سیستم می شود. سیستم مدیریت هوشمند با به کارگیری انواع حسگرها در داخل و خارج ساختمان و با به کارگیری یک سیستم واحد، به صورت لحظه ای، کنترل تمامی شرایط آسایشی و امنیتی را در اختیار می گیرد و از آنها در جهت رسیدن به شرایط ایده آل استفاده می کند.

معرفی بهترین سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

اپلیکیشن شارژ بوک: این نرم افزار مبتنی بر وب می باشد و بر روی انواع گوشی های موبایل و سیستم های عامل قابل نصب می باشد. در این نرم افزار تمامی اطلاعات و عملیات مالی ساکنان مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری در بستر یک سیستم متمرکز یکپارچه ثبت می شود و دسترسی به آن بسیار آسان می باشد. یادگیری این نرم افزار بسیار آسان می باشد و نیاز به دانش خاصی ندارد. مدیر ساختمان صورت های مالی و هزینه های پرداختی ساختمان را از طریق این اپلیکیشن با اعضای ساختمان به اشتراک می گذارد و یک ساخمان را به صورت کامل میتوان هوشمندسازی کرد.

چرا شارژبوک را انتخاب کنیم ؟

پویایی و نظم دقیق این برنامه به جذابیت های آن افزوده است. شارژبوک با ساده کردن فرآیندهای حسابداری نظیر دریافت، پرداخت، صدور قبض و … کار مدیریت ساختمان را آسان می کند و امنیت داده ها توسط سرورهای حرفه ای نگهداری می شود و از دست دادن اطلاعات و مشکلات نرم افزاری در این اپلیکیشن غیر ممکن است  با تعویض مدیران و روی کار آمدن مدیران جدید بررسی حساب ها و هزینه به آسانی در این نرم افراز انجام می شود.

✅ سیستم مدیریت هوشمند ساختمان چیست ؟

تغییرات روز افزون جوامع انسانی سبب شده است که گاها بیشتر افراد به موانع و مشکلاتی برخورد کنند و رفع این مشکلات نیازمند قوانین و مدیریت خاص می باشد. از آنجا که آپارتمان نشینی جزئی از جامعه انسانی می باشد هر روز با افزایش جمعیت شهرها، شاهد ساختن ساختمان ها هستیم . به همین منظور برای مدیریت هوشمند هزینه های ساختمان میتوان از اپلیکیشن شارژبوک استفاده کرد .

✅ بهترین اپلیکیشن و نرم افزار مدیریت هوشمند ساختمان چیست ؟

شارژبوک از سال ۹۲ در این حوزه بوده و با بازطراحی مجدد سیستم در ۹۶ بهترین اپلیکیشن مدیریت هوشمند ساختمان را به بازار ارائه داده است و رضایت کاربران گرامی از خدمات این نرم افزار گواه بر این موضوع است .

✅ ویژگی شارژبوک نسبت به اپلیکیشن های مشابه چیست ؟

راحتی استفاده از سیستم بهترین تجربه را برای شما فراهم می کند همچنین ما همیشه به امنیت شما اهمیت میدهیم، برای همین از بروزترین سرورها برای ذخیره‌ی اطلاعات شما استفاده میکنیم و تیم پشتیبانی شارژبوک در تمام ایام هفته پاسخگوی پرسش ها و مشکلات شما هستند .

محاسبه و مدیریت شارژ مجتمع مسکونی

با استفاده از اپلیکیشن شارژبوک می توانید تمامی عملیات مالی خود از جمله مدیریت هزینه ها، مدیریت دریافتی ها، مدیریت پرداختی و نیز مدیریت صندوق اعتبار و هم چنین تهیه گزارش های مالی را به ساده ترین روش انجام دهید.

نکته قوت شارژبوک به عنوان نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان، رابط کاربری ساده آن است به صورتی که تمامی افراد به راحتی می توانند از قابلیت های مختلف آن استفاده کنند.

محاسبه و مدیریت شارژ ساختمان

می توانید برای مدیریت ساختمان و نیز مدیریت شارژ آپارتمان خود از نرم افزار مدیریت ساختمان استفاده نمایید. این گونه نرم افزارها برای ساده سازی محاسبات حسابداری ساختمان و نیز ارتباط مدیر ساختمان با اهالی ساختمان طراحی و تولید شده اند.

برخی از این نرم افزار ها به صورت رایگان به کاربران عرضه می گردد و مدیران ساختمان می توانند به راحتی شارژ و هزینه های ساختمان خود را مدیریت نمایند بدون این که درگیر پیچیدگی های محاسباتی و حسابداری شوند.

سیستم مدیریت ساختمان

سیستم مدیریت ساختمان

اولین و مهم ترین ویژگی مشترک همه سیستم ها وجود نظم بین بخش های مختلف است. سیستم مدیریت ساختمان نیز به سازماندهی برنامه ها، حساب ها و کلیه موضوعات مربوط به ساختمان یا مجتمع است.

به چه ساختمانی خانه هوشمند می گویند؟

ساختمان هوشمند بنایی است که در آن از آخرین تکنولوژی استفاده شده باشد. در تعریف دقیق تر، بنای هوشمند بنایی است که باعث افزایش کارایی و راندمان ساکنانش شده و با کمترین هزینه امکان مدیریت موثر را براساس نیازها ایجاد نماید.

هوشمند سازی یکپارچه شارژ ساختمان

امروزه به دلیل همه گیر شدن تکنولوژی، روز به روز به تعداد ساختمان های هوشمند افزوده می شود. هدف از هوشمند کردن ساختمان، کاهش خطای انسانی و صرفه جویی در زمان و هزینه و انرژی است.

مدیریت هزینه های ساختمان

مدیریت وجوه دریافتی و پرداخت های مختلف یک ساختمان، اگر قرار باشد به صورت دستی و سنتی انجام شود، کار دشواری است.  به همین منظور، شارژبوک با طراحی نرم افزاری با قابلیت های متفاوت به شما این امکان را می دهد که بتوانید به مدیریت هزینه های ساختمان بپردازید.

مدیریت بدهی مالکین و مستاجرین

مهم ترین موضوع در مدیریت یک ساختمان مسکونی یا تجاری، رفع ابهام در مورد امور مالی آن است تا همه ساکنین، به طور واضح از هزینه ها اطلاع پیدا کنند. در همین زمینه اپلیکیشن شارژبوک، امکانات مفیدی را در اختیار مدیر مجتمع قرار می دهد. با استفاده از این اپلیکیشن و دادن نظم و ترتیب به حساب ها می توانید به راحتی مدیریت بدهی مالکین و مستاجرین را انجام دهید، بدون آنکه خطا و اشتباهی در حسابرسی ها به وجود آید.

مدیریت هزینه های ساختمان

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

مدیریت هوشمند شرکت

مدیریت هوشمند ساختمان چیست ؟

bms و سیستم مدیریت ساختمان هوشمند