شارژبوک اولین و بهترین نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان برای کنترل هزینه ها در شهر هوشمند

اهمیت مدیریت ساختمان چیست ؟

آیا شما هم جزو افرادی هستید که هنوز بهترین راه تعامل ساکنان ساختمان با مدیریت ساختمان را نمی دانید؟آنچه امروزه در سراسر جهان به وفور دیده می شود گسترش ساختمان نشینی می باشد. اما آنچه در ساختمان نشینی از اهمیت زیادی برخوردار است مدیریت ساختمان است. اینکه در ساختمانی قوانین خاصی وجود داشته باشد و فردی به عنوان مجری اجرای قوانین انتخاب شود در مجتمع های مسکونی جزو اولویت ها محسوب می شود.

قوانینی که در این حوزه تعیین می شود برای تعامل هر چه بهتر ساکنان ساختمان می باشد و اگر این قوانین صحیح و طبق اصول پیش رود برای ساختمان و ساکنین مشکلی پیش نخواهد آمد.

پژوهش های زیادی در رابطه با اهمیت مدیریت ساختمان صورت گرفته است که همه‌ی آن ها از فواید و لزوم مدیریت تأکید کرده اند. با گسترش شهرنشینی و تقاضای بالای مسکن قطعاً ساختمان سازی و ساختمان نشینی به امری اجتناب ناپذیر در شهرها تبدیل شده است و افراد مانند گذشته نمی تواند با تعیین یک مدیر و تکیه بر روش های سنتی نیازها و مشکلات ساختمان را رفع کنند.

اینجاست که نقش تکنولوژی پررنگ تر می شود و کار را برای هیئت مدیره ساختمان و ساکنین آسانتر می کند. روش هایی نظیر نرم افزارهای رایگان مدیریت شارژ ساختمان و اپلیکیشن مدیریت شارژ ساختمان به کمک مدیران آمده تا به صورت آنلاین ساختمان را مدیریت کنند و جزء جز بهترین راه تعامل ساکنان ساختمان با مدیر باشد. در زیر بیشتر به جزئیات این موضوع می پردازیم.

اپلیکیشن شارژبوک

بهترین راه تعامل مدیریت ساختمان با ساکنان ساختمان چیست؟

امروزه با توجه به تغییرات زندگی شهری و روند رو به رشد آپارتمان سازی بر آن شدیم تا با معرفی بهترین راه تعامل ساکنان ساختمان با مدیریت ساختمان بتوانیم چالش پیش رو را تا حدودی کاهش دهیم. کمرنگ شدن تعاملات اجتماعی در یک ساختمان برای جامعه امروزی ضعف بزرگی محسوب می شود. پیچیدگی هایی که در زندگی آپارتمان نشینی وجود دارد افراد را ملزم می کند تا با تعیین مدیر به اموری نظیر هزینه ها، مسائل حقوقی، شارژ آپارتمان و … رسیدگی کند.

شاید در نگاه اول این کار را شغلی بدون زحمت بدانیم اما در بیشتر ساختمان ها یک مدیر به صورت تمام وقت به امور ساختمان می پردازد و حتی شغل اول او محسوب می شود. استفاده از ابزارهای مناسب برای تعامل سازنده بسیار تأثیر گذار است اینکه یک مدیر چه تکنیک هایی را به کار گیرد تا تعامل سازنده بین ساکنان و مالکان به وجود آید بسیار مهم است. استفاده از شیوه های مسالمت آمیز و به کار بردن مدیریت مدرن می تواند در ساختن ساختمان هوشمند و شهر هوشمند بسیار تأثیر گذار باشد.

قوانین موجود در مدیریت ساختمان

 • انتخاب مدیر برای مدیریت ساختمان می تواند از بین مالکان ساختمان یا فردی خارج از ساختمان انتخاب شود ولی در هر صورت طبق قانون تملک آپارتمان ها، ساختمان های با بیش از سه نفر مالک، باید حتماً مدیر داشته باشند.
 • مدیریت ساختمان مسئول حفظ و اداره ساختمان و اجرای تصمیمات مجمع عمومی می باشد.
 • اگر فردی در سمت ساختمان انتخاب شود نمی تواند فردی دیگری را به صورت بلند مدت به عنوان جانشین انتخاب کند.
 • یکی از قوانین اصلی، بیمه کردن ساختمان در برابر حوادثی نظیر آتش سوزی، زلزله و … می باشد.
 • انتخاب سرایدار و حقوق و مزایای آن بر عهده‌ی مدیریت ساختمان است ولی مدیران می توانند با اعضای ساختمان مشورت کنند و فردی را انتخاب کنند که افراد ساختمان رضایت داشته باشند.
 • مدیریت شارژ ساختمان و مدیریت صحیح هزینه ها یکی از اصلی ترین قوانینی است که باید رعایت شود. البته امروزه چون بیشتر از نرم افزار های مدیریت آپارتمان استفاده می کنند شارژ آپارتمان نیز از طریق نرم افزار شارژ ساختمان رایگان بسیار آسان شده است.
اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

شارژبوک بهترین نرم افزار مدیریت شارژ ساختمان

شارژ بوک: یکی از سامانه های مدیریت آنلاین آپارتمان، شارژ بوک می باشد که بر روی تمامی دستگاه های ویندوز، اندروید و … قابلیت نصب را دارد. امکانات این سامانه کاملاً به روز و متناسب با نیاز ساختمان ها طراحی شده است و با پشتیبانی عالی و سابقه ی درخشان به خوبی شناخته شده می باشد. استفاده از این سامانه مستلزم پرداخت حق اشتراک می باشد که با توجه به تعداد واحدها متفاوت می باشد. اگر افراد از این سامانه برای پرداخت آنلاین شارژ استفاده کنند تمامی مراحل ثبت، ضبط، واریز و اطلاع رسانی به صورت اتوماتیک انجام می شود. از دیگر مزیت های شارژ بوک فرستادن پیامک برای افرادی است که به اینترنت دسترسی ندارند.

امکانات سامانه هوشمند مدیریت ساختمان و پرداخت شارژ ساختمان

اگر بخواهیم از مدیریت ساختمان مدرن استفاده کنیم قدم مهمی در تعامل ساکنان ساختمان برداشته ایم. استفاده از نرم افزار رایگان مدیریت شارژ ساختمان به گونه ای می باشد که افراد با استفاده از موبایل یا سیستم شخصی از تمام اطلاعات مربوط به ساختمان باخبر می شوند و با مطلع شدن از میزان شارژ ساختمان خود، نسبت به پرداخت آن اقدام می کنند.کنترل هزینه ها و محاسبه‌ی دقیق آن ها در این سامانه ها، درصد خطا را به صفر رسانده است.

مهم ترین امکانات اپلیکیشن شارژبوک

 • ثبت اطلاعات ساکنین ساختمان به همراه اطلاعات واحد مسکونی
 • داشتن پنل مدیریتی برای مشاهده‌ی افراد ثبت نام شده، مدیریت شارژ، مدیریت صورت حساب ها و …
 • هر فرد برای خود یک صفحه جداگانه دارد تا در آن وضعیت حساب و شارژهای خود را بررسی کند.
 • اطلاعات به صورت دسته بندی شده در سامانه قرار داده می شود.
 • در این نرم افزارها مدیریت شارژ و تخصیص شارژ به صورت تکی انجام می شود.
 • تخصیص دادن شارژ به تعدادی از افراد ساکن در ساختمان
 • استفاده کردن از الگوی شارژ ماه های قبل و تخصیص دادن آن به ساکنین  در ماه جاری
 • وضعیت حساب افراد به صورت تفکیک داده شده نمایش داده می شود.
 • گزارشات شارژ بر اساس هر یک از ساکنین و گزارش از شارژ ماهانه ساکنین
 • تمام فایل های آپلود شده در سامانه به صورت فایل جداگانه مدیریت می شوند.
 • تهیه کردن صورت حساب واحدها
 • ارسال پیامک، ایمیل و …
 • جستجو کردن اعضای ساکن در ساختمان بر اساس مشخصات فردی، مشخصات ملک، وضعیت بدهی و …
 • ساخت قالب پیام بر اساس مشخصات فردی گیرنده پیام
 • آرشیو پیام های دریافتی توسط کاربر

✅ بهترین اپلیکیشن و نرم افزار مدیریت ساختمان چیست ؟

شارژبوک با ساده کردن فرآیندهای حسابداری نظیر دریافت، پرداخت، صدور قبض و … کار مدیر را آسان می کند و امنیت داده ها توسط سرورهای حرفه ای نگهداری می شود و از دست دادن اطلاعات و مشکلات نرم افزاری در این اپلیکیشن غیر ممکن است با تعویض مدیران و روی کار آمدن مدیران جدید بررسی حساب ها و هزینه به آسانی در این نرم افراز انجام می شود.

✅ تاثیر شارژبوک در ایجاد شهر هوشمند چیست ؟

استفاده از بهترین نرم افزار مدیریت ساختمان قدمی مهم در ساختن شهر هوشمند می باشد. قبل از طراحی نرم افزارها و اپلیکیشن های مدیریت آنلاین ساختمان، مدیران موظف بودند تمام عملیات محاسبه هزینه ها، رسیدگی به اعتراضات ساکنین، اطلاع رسانی خبرهای مهم، رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات و گزارشگری را به صورت دستی انجام دهند.

✅ ویژگی شارژبوک نسبت به اپلیکیشن های مشابه چیست ؟

راحتی استفاده از سیستم بهترین تجربه را برای شما فراهم می کند همچنین ما همیشه به امنیت شما اهمیت میدهیم، برای همین از بروزترین سرورها برای ذخیره‌ی اطلاعات شما استفاده میکنیم و تیم پشتیبانی شارژبوک در تمام ایام هفته پاسخگوی پرسش ها و مشکلات شما هستند .