شارژبوک اولین نرم افزار مدیریت آنلاین آپارتمان و کنترل هزینه ها

مدیریت آنلاین آپارتمان چیست ؟

در رابطه با مدیریت آنلاین ساختمان و حساب و کتاب مربوط به آن چه می دانید؟ تغییرات روز افزون جوامع انسانی سبب شده است که گاها  بیشتر افراد به موانع و مشکلاتی برخورد کنند و رفع این مشکلات نیازمند قوانین و مدیریت خاص می باشد. از آنجا که آپارتمان نشینی جزئی از جامعه انسانی می باشد هر روز با افزایش جمعیت شهرها، شاهد ساختن ساختمان ها هستیم.

اما همه ما می دانیم که هر ساختمانی نیازمند مدیراست و تعیین مدیر و هیئت مدیره برای ساختمان های مسکونی الزامی شده است. اینکه چه کسی به عنوان مدیر انتخاب شود و یا اینکه حدود و وظایف مدیر ساختمان چیست را قانون تملک آپارتمان ها تعیین می کند. این مجمع عالی ترین نهاد تصمیم گیرنده در رابطه با آپارتمان ها می باشد که مالکین ساختمان ها از اعضای آن می باشند و حق رای دارند. این مجمع نحوه صحیح مدیریت ساختمان را به افراد یاد می دهد و اگر خلاف قوانین عمل کنند می تواند پیگرد قانونی داشته باشد. در متن زیر قصد داریم تا روش هایی را که از گذشته تاکنون برای نگهداشتن حساب و کتاب ساختمان به کار برده اند را بیان کنیم.

تمام چیزهایی که باید درباره مدیریت ساختمان بدانید

همان طور که می دانیم بیشتر افراد به دلیل مشغله کاری و رفاه بیشتر زندگی آپارتمان نشینی را انتخاب می کنند. چون تا حدودی فرصت انجام امورات مربوط به محل زندگی را ندارد. یکی از چالش برانگیزترین موضوعات در حوزه ساختمان نشینی، مدیریت آنلاین ساختمان می باشد. عدم تفاهم و تعامل افراد در یک ساختمان، عدم رعایت قوانین و مقررات، عدم پرداخت هزینه ها و … باعث بیشتر شدن مشکلات مدیریتی می شود. اما مهم ترین موضوع در بحث مدیریت آپارتمان، موضوع حسابداری و حسابرسی می باشد و شاید بیشتر مشکلاتی که مدیران ساختمان با آن مواجه هستند همین موضوع باشد.

مدیریت شارژ و هزینه های ساختمان کاری کاملا تخصصی می باشد و اینکه تمامی مدارک مربوط به حساب ها به شیوه درست نگهداری شود بسیار مهم تر است. حساب و کتاب ساختمان می تواند شامل هزینه هایی نظیر تعمیرات عمومی ساختمان، هزینه های قبوض خدماتی، هزینه های مربوط به سرایداری و نگهداری و … می باشد که مدیران با توجه به تعداد واحدها و تعداد افراد آن را تعیین می کنند.

اپلیکیشن شارژبوک

روش های آنلاین مدیریت هزینه های ساختمان

یکی از اهدافی که مدیریت ساختمان باید آن را دنبال کند رفع ابهام در خصوص صورت های مالی است چون مهم ترین راه در خصوص اعتمادسازی ساکنان ساختمان می باشد. اپلیکیشن شارژبوک به عنوان اولین سامانه مدیریت هزینه های ساختمان ویژه ساکنین و مدیران آپارتمان راه اندازی شده است که در زیر به معرفی آن می پردازیم .

شارژ بوک: این نرم افزار مبتنی بر وب می باشد. در این نرم افزار تمامی اطلاعات و عملیات مالی ساکنان مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری در بستر یک سیستم متمرکز یکپارچه نگهداری و ثبت می شود. از ویژگی های مثبت این برنامه دسترسی تمام افراد ساختمان به حساب و کتاب ساختمان می باشد.این سیستم به قدری دقیق و پویا می باشد که به عنوان بهترین نرم افزار مدیریت ساختمان دارای نظم و برنامه دقیقی می باشد. شارژبوک با ساده کردن فرآیندهای حسابداری نظیر دریافت، پرداخت، صدور قبض و … کار می کند. و امنیت داده ها توسط سرورهای حرفه ای نگهداری می شود و از دست دادن اطلاعات و مشکلات نرافزاری در این برنامه به حد صفر رسیده است.

مزایای استفاده از روش های آنلاین مدیریت ساختمان

حال که با اپلیکیشن مدیریت ساختمان شارژبوک آشنا شدیم بهتر است با مزایای این برنامه نیز آشنا شویم. تمامی این نرم افزارها که جهت مدیریت مجتمع های اداری و مسکونی طراحی می شوند دارای یک سرور مرکزی با امنیت بالا هستند که ساکنین ساختمان از طریق صفحه کاربری خود در وب سایت مربوطه یا اپلیکیشن موبایل به این سرور متصل می شوند و می توانند وضعیت مالی صندوق مجتمع، هزینه های خدماتی و قبوض، پس انداز ساختمان، شارژماهانه و … را رویت و بررسی می کنند.

در این اپلیکیشن ها نظم و انظباط خاصی وجود دارد به نحوی که اگر افراد از حقوق و وظایف و عدم رعایت این حقوق توسط یکی ازاهالی ساختمان ناراضی باشند می توانند اعلام نارضایتی خود را اعلام کنند و مدیر موظف است سریعا پیگیر این گلایه ها باشد.اما از مهم ترین مزایایی که بیشتر این اپلیکیشن های مدیریت آنلاین ساختمان دارند شامل موارد زیر می باشد.

ویژگی های اپلیکیشن مدیریت ساختمان شارژبوک

  • ارسال رسید پرداخت هزینه ها و پرداخت شارژ از طریق اپلیکیشن
  • محاسبه شارژ ساختمان و مشاهده آن توسط ساکنان در پنل کاربری خود
  • نگهداری صورت حساب و کتاب ساختمان برای مدت طولانی و دسترسی مدیران به صورت حساب سال های قبل
  • داشتن درگاه پرداخت آنلاین بدون صرف هزینه های اضافی و صرف انرژی در هر زمان و مکانی
  • تمامی خبرها، اعلان ها و هشدارها برای تمامی اهالی ساختمان ارسال می شود.
  • این نرم افزارها را تمامی افراد ساختمان می توانند نصب کنند و از آن استفاده کنند.
  • نصب این نرم افزارها باعث تعامل سازنده بین ساکنین ساختمان و مدیران می شود.
اپلیکیشن حسابداری ساختمان شارژ بوک

✅ مدیریت آنلاین آپارتمان چیست ؟

غییرات روز افزون جوامع انسانی سبب شده است که گاها بیشتر افراد به موانع و مشکلاتی برخورد کنند و رفع این مشکلات نیازمند قوانین و مدیریت خاص می باشد. از آنجا که آپارتمان نشینی جزئی از جامعه انسانی می باشد هر روز با افزایش جمعیت شهرها، شاهد ساختن ساختمان ها هستیم. به همین منظور برای مدیریت سریعتر هزینه های ساختمان میتوان از اپلیکیشن شارژبوک استفاده کرد .

✅ چرا برای مدیریت هزینه ها شارژبوک را انتخاب کنیم ؟

شارژبوک از سال ۹۲ در این حوزه بوده و با بازطراحی مجدد سیستم در ۹۶ بهترین اپلیکیشن مدیر ساختمان را به بازار ارائه دادیم.

✅ ویژگی شارژبوک نسبت به اپلیکیشن های مشابه چیست ؟

راحتی استفاده از سیستم بهترین تجربه را برای شما فراهم می کند همچنین ما همیشه به امنیت شما اهمیت میدهیم، برای همین از بروزترین سرورها برای ذخیره‌ی اطلاعات شما استفاده میکنیم و تیم پشتیبانی شارژبوک در تمام ایام هفته پاسخگوی پرسش ها و مشکلات شما هستند .